Galeria Nad Brdą

Witamy na stronie Galerii Nad Brdą - tutaj znajdą Państwo informacje o artystach, którzy gościli w Galerii nad Brdą. Można zapoznać się z ich twórczością, zobaczyć zdjęcia prac, jak również zdjęcia z poszczególnych wystaw.

Marek Niedźwiecki

2009-05-28
Marek Niedźwiecki

Australia okiem Niedźwiedzia

Prezentacja fotografii Marka Niedźwieckiego, popularnego dziennikarza radiowego, z jego podróży po Australii. Marek Niedźwiecki odwiedził Antypody już 10 razy. Trzy razy Nową Zelandię, trzy razy Tasmanię. „Dlaczego Australia? Nie wiem... Tam jest coś, że chce się wracać. Każdy, kto tam był też mi to mówi. Miłość, fascynacja, uzależnienie. Samo dobre. Poza tym tam jest wszystko „do góry nogami”. Lubię uciekać od zimy, bo tam wtedy jest właśnie lato. Zjawiskowo piękne miejsca, sympatyczni ludzie, którzy na każdym kroku mówią: „no worries mate!”.

To w zasadzie znaczy wszystko. Nie przejmuj się, będzie dobrze, ja Ci pomogę, uśmiechnij się… Tam wszystko wydaje się proste, łatwe. No i to słońce!”. Przyjdź i zobacz, jak wyglądają Antypody zatrzymane w obiektywie Marka Niedźwieckiego.

Źródło: Express Bydgoski, 30 maja 2009.

Ten artysta nie posiada prac na sprzedaż.

©  Copyright 2020. Galeria nad brdą

Wyższa Szkoła Gospodarki

Wyższa Szkoła Gospodarki
ul. Garbary 2,
85-229 Bydgoszcz